ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів на Харківському напрямку

Збройні сили України з початку тижня звільнили на Харківському напрямку понад 20 населених пунктів. Українські військові вклинилися в оборону окупантів на глибину до 50 кілометрів.

Про це на брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов.

За його словами, ЗСУ разом із Нацгвардією та іншими силовими структурами від початку тижня ведуть активні дії з метою звільнення територій на визначених напрямках. Загалом на Харківському та Південнобузькому напрямках ЗСУ деокупували понад 700 квадратних кілометрів території.

Громов зазначив, що на Краматорському напрямку ЗСУ покращили своє тактичне положення і просунулися вглиб до 2 кілометрів. На Слов’янському напрямку українці просунулися вглиб до 3 кілометрів та звільнили населений пункт Озерне.

Крім того, тривають активні дії ЗСУ на Херсонському напрямку. «Відбуваються бої з метою покращення становища на лінії фронту. Противник частково деморалізований, однак продовжує здійснювати опір», — каже Громов.

Що передувало?

У Збройних силах 29 серпня заявили, що українські військовослужбовці прорвали першу лінію оборони російсько-окупаційних військ у Херсонській області. За два дні британська розвідка повідомила, що ЗСУ на півдні країни подекуди відсунули лінію фронту на певну відстань, використовуючи порівняно слабку російську оборону. А 4 вересня стало відомо, що українці деокупували селище Високопілля Херсонської області.

Share this post

scroll to top