На будівництві моста біля Східниці викрали 8,5 млн грн

Під час ремонтних робіт директор будівельної компанії незаконно привласнив собі майже 8,5 мільйона гривень. Про це повідомили у відділі інформаційної політики обласної прокуратури.

Так, за даними правоохоронців, упродовж 2020-2021 років на замовлення Східницької селищної ради підприємство займалося будівництвом автомобільного мосту для з’єднання двох населених пунктів на Львівщині.

Підрядник не виконав усіх робіт, а також завищив вартість будівництва. Директор фірми підробив офіційні документи щодо вартості будівельних робіт та подав їх для оплати замовнику. Таким чином фігурант привласнив майже 8,5 мільйона гривень з державного бюджету.

Директору будівельної компанії повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України (Заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах шляхом підроблення фінансово-господарських документів). Йому загрожує до дванадцяти років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років та з конфіскацією майна.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top