На Львівщині розслідують 27 випадків незаконного заволодіння гуманітаркою

Під початку повномасштабної війни Поліція Львівської області розпочала розслідування 27 кримінальних проваджень щодо незаконного заволодіння гуманітарною допомогою.

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Йдеться про незаконне використання задля отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги; привласнення, розтрату майна або заволодіння ним, зловживаючи службовим становищем; шахрайство; підробку документів, – повідомив він.

Зокрема, за останній місяць в області розпочали розслідування 7 кримінальних проваджень через незаконне використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги задля отримання прибутку.

Також за час повномасштабної війни на Львівщині зареєструвано 40 кримінальних проваджень щодо вчинення злочинів проти основ національної безпеки.Підозру оголосили 16 особам.

Їх підозрюють у державній зраді, посяганні на територіальну цілісність та недоторканість України, колабораційній діяльності, а також несанкціонованому поширенні інформації в умовах воєнного стану про направлення та переміщення зброї, озброєння і бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших військових формувань.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top