Не працювало 5 років: у Стебнику відкрили оновлене хірургічне відділення

У Стебницькій міській лікарні відновили діяльність хірургічного відділення медзакладу. 5 років хірургічне відділення при лікарні не функціонувало, бо потребувало кардинальних змін та осучаснень згідно вимог НСЗУ. Про це повідомляють у Дрогобицькій міській раді.

Після капітального ремонту відновили операційну. Там облаштовано новітню систему вентиляції та найсучаснішу наркозно-дихальну та реанімаційну апаратуру. Серед медичних оновлень і встановлення лапароскопічної стійки, яка дозволить проводити малоінвазивні операційні втручання.

У відновленому хірургічному відділі, яке тепер має дві операційні – загальну та гінекологічну, медики надаватимуть широкий спектр хірургічних послуг, зокрема, малоінвазивну хірургію, оперуватимуть гострі та хронічні хірургічні захворювання органів черевної порожнини, проводитимуть герніологію (грижі живота та діафрагми), проктологію, лапароскопічне лікування, гнійні захворювання м’яких тканин, лікування шлунково-кишкових кровотеч, гінекологічні втручання тощо.

Нова апаратура операційних дозволить після втручань скоротити час перебування пацієнтів до 1-3 днів у лікарні. І це також є кроком до якісних змін, які сприятимуть зменшенню перебування пацієнтів в медзакладі.

На досягнутому у Стебницькій лікарні не планують зупинятися – тут уже розпочали ремонти в кількох палатах хірургічного відділу. Тож подальшим оновленням бути.


Share this post

scroll to top