У Дрогобичі створять індустріальний парк для бізнесу

Індустріальний парк робитиме ставку не на великий бізнес, а на малий та середній. Оскільки саме такі підприємства найчастіше мають запити про релокацію своїх виробничих площ.

«Еко-смарт індустріальний парк «Галіт», який збудують на 19 гектарах. Таке рішення прийняли депутати міськради на сесії 9 червня, інформує zaxid.net.

Земельна ділянка розташована біля залізниці та комунікацій, має під’їзні дороги, простір для розширення площі на майбутнє. За концепцією, індустріальний парк надаватиме площі таким галузям підприємництва: легка промисловість, торгівля, ІТ, меблева промисловість, металообробка, машинобудування, хімічна промисловість та інші.

Партнерка компанії ТОВ «АІК «Креатив» Ольга Данчук наголосила, що це буде наразі єдиний в Україні індустріальний парк, де робочі площі та приміщення пропонують споруджувати від 288 м2 до 800 м2. Але тому бізнесу, що потребуватиме більше місця, його зможуть надати.

В індустріальному парку буде 120 лотів для бізнесу, серед яких також складські приміщення, виставкові чи експозиційні зали. Територію озеленять, там буде міні АЗС, офісні коворкінги, зони релаксу для дітей.

Керівник відділу залучення інвестицій ЛОДА Орест Фільц наголосив, що це добра нагода для бізнесу не тільки перенести виробництво з неспокійних областей, але й мати свої представництва в західному регіоні.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив, що Дрогобич має чимало переваг для потенційних інвесторів. Ще торік у Дрогобичі запустили проект для залучення інвестицій та розвитку підприємництва: створили інвестиційну візитівку – сайт з повною довідкою про громаду і пропозиції для ведення бізнесу.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top