![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/зображення_viber_2022-06-07_12-21-14-996-1024x681.jpg)
Вміння надавати допомогу до прибуття медиків сьогодні в умовах воєнного часу є вкрай важливі. Мальтійська служба допомоги розпочинає серію таких навчальних тренінгів у місті Дрогобич на Львівщині.
Курси проводять наші кваліфіковані рятувальники. Тренінг на 80% складається із практики, щоб в критичній ситуації людина могла діяти швидко та правильно.
Впродовж тренінгу ви отримаєте багато корисної інформації та відпрацюєте необхідні практичні навички: реанімація, переломи, кровотечі і так далі.
Щоб навчитися надавати допомогу в невідкладних ситуаціях, реєструйтеся за посиланням
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews