На Дрогобиччині відкрили майже 100 км вело-пішохідної туристичної траси. Де саме?

Новий вело-пішохідний туристичний маршрут «ВелоБескиди» з’єднав Бориславську, Трускавецьку та Східницьку ОТГ. Тут проклали майже 100 км пішохідно-трекінгової та велосипедної інфраструктури, а також збудували 15-метрову оглядову вежу на горі Цюхів Верх біля села Орів.

Урочисте відкриття проекту «ВелоБескиди» відбулося 3 червня у Бориславі на території гірськолижного комплексу «Буковиця».

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, у межах проекту облаштували також байк-парк, встановили інформаційні туристичні знаки, створили веломайстерню та веломийку для туристів, облаштували велодоріжки та велотраси різної складності, загальною протяжністю 34,32 км, проклали пішохідні туристичні маршрути загальною протяжністю 59,64 км та облаштували оздоровчий шлях – «теренкур».

«Цей проект є фантастичним не лише тому, що з’явилося 100 кілометрів пішохідних та велотрас, велоспуски для даунхілу, на яких з часом проводитимуть змагання, але й тому, що його нам вдалося реалізувати усім разом. Ми його зробили для велоспільноти України разом з усією велоспільнотою нашої країни», – зазначив заступник керівника Львівської ОВА Олександр Кулепін.Share this post

One Reply to “На Дрогобиччині відкрили майже 100 км вело-пішохідної туристичної траси. Де саме?”

  1. Гервасій Непийвода сказав:

    Так ЛОДА чи ЛВА? Чому “проект”? Вичитуйте, будь ласка, написане.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top