Збірна України перемогла збірну Шотландії у плей-оф відбору на ЧС-2022

Збірна України з футболу у півфіналі відбору на Чемпіонат світу здолала команду Шотландії з рахунком 3:1.

Матч відбувався у шотландському місті Глазго на стадіоні «Хемпден Парк».

Матч розпочався з впевненої гри української команди, яка періодично загрожувала воротам шотландців.

Наприклад, вже на 8 хвилині небезпечно пробивав Віктор Циганков, але суперників виручив голкіпер.

Після цього збірна України продовжувала атакувати, але свої нагоди не реалізували Віктор Циганков та Роман Яремчук.

Зрештою на 33 хвилині українці все ж змогли забити: Андрій Ярмоленко після довгої передачі переправив м’яч у сітку воріт.

На початку другого тайму наша збірна подвоїла перевагу: цього разу м’яч у ворота шотландців відправив Роман Яремчук. А вже у другій половині активніше атакувати почала команда Шотландії.

Спершу нашу збірну рятував голкіпер Георгій Бущан, але на 79 хвилині Каллум Макгрегор все ж переграв українського воротаря.Після цього шотландці і надалі намагалися атакувати, а українці — спіймати суперника і провести контратаку. Зрештою унаслідок контратаки забили саме українські футболісти: крапку у матчі поставив Артем Довбик.