На Львівщині відновили роботу вже 100 підприємств, які були призупинені через війну

У Львівській області відновили свою господарську діяльність уже 100 підприємств. Всі вони раніше були змушені зупинитись в роботі через повномасштабне вторгнення рф.

“Причини призупинення діяльності різні. Зокрема відсутність замовлень і збуту, проблеми з постачанням сировини для виробництва, проблеми з логістикою, мобілізація працівників до ЗСУ, відсутність оборотних коштів для ведення підприємницької діяльності тощо. У розрізі галузей найбільше постраждали у Львівській області від початку воєнних дій підприємства машинобудування, деревообробної та хімічної промисловості”, – про це йдеться у Телеграм очільника Львівської ОВА Максима Козицького.

Львівська обласна військова адміністрація здійснює супровід бізнесів, які призупинили свою діяльність і надає допомогу в частині пошуку замовлень, кредитування, використання державних інструментів підтримки, бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, розширення переліку критичного імпорту, консультування експортерів для пошуку нових ринків збуту.

Також у ЛОВА підготували програму підтримки бізнесу на час воєнного стану. Програма працює як допоміжний інструмент до тих ініціатив, які уже запроваджує держава в частині зменшення податкового навантаження та безвідсоткових кредитів.

Щоб отримати допомогу, потрібно подати заявку у Департамент економічної політики Львівської ОВА (номер телефону: 032 299 92 79).

Share this post

scroll to top