Для учнів Дрогобича запровадили безкоштовний проїзд в автобусах

Він діятиме на час воєнного стану

Право на безоплатний проїзд для учнів передбачений з 8:00 до 19:30 год. Скористатись цим правом учні мають змогу при наявності учнівського квитка, або ж документа, який засвідчує навчання школяра в певних закладах культури чи спорту – інформує ДМР.

Безпосередньо відвідувати секції та гуртки у позашкільний час, учні також можуть безкоштовно. Однак, при умові, якщо є відповідне посвідчення про навчання в таких закладах. Для отримання посвідчення потрібно звернутись до керівництва позашкільного закладу освіти, де навчається дитина.

Як зазначив один з місцевих перевізників Дрогобича і ТГ, керівник ДП «Дрогобицьке АТП» Мирослав Лужецький, у дітей дошкільного віку та початкових класів водії не запитують про посвідчення та оплату за проїзд. Винятки можуть становити діти підліткового віку, зокрема учні 8-11 класів, які пересуваються великими групами у вечірній час доби.

Також за словами ще одного місцевого перевізника, керівника транспортного підприємства ТОВ «СІГМА» Михайла Пастушака – в ідеалі було б розробити учням пластикові картки на безкоштовний проїзд в громадському транспорті і закласти туди певну кількість таких проїздів. Наразі ж школярі на рейсах показують учнівські посвідчення або документ, що засвідчує навчання дитини в секціях та гуртках міста і курсують містом безкоштовно.

У разі виникнення будь яких непорозумінь на рейсах між водіями та школярами, батьки можуть звертатись за номером телефону Гарячої лінії, який розміщено в кутку споживача в кожному салоні громадського транспорту або ж безпосередньо в Управління інвестицій та економічного розвитку Дрогобицької міської ради, каб. 215

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top