![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-13_09-19-09-353_edited-1024x576.jpg)
Таким є рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
З 12 квітня закладам торгівлі дозволили продаж слабоалкогольних напоїв (у тому числі пива та сухого вина) з 10:00 до 19:00 години на території Дрогобицької громади.
З 24 квітня, на період дії воєнного стану, суб’єктам господарювання всіх форм власності дозволено торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пивом та сухим вином) на території Дрогобицької громади з 10:00 до 21:00 години.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews