![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275558090_5506431492703483_3246559808572202118_n_edited.jpg)
У суботу, 12 березня, резервісти батальйону територіальної оборони Дрогобицького району склали військову присягу! Від нині і назавжди вони вірно служать народу України і своїй державі! Охороняють та захищають її суверенітет!
До складу батальйону територіальної оборони увійшли не лише чоловіки, але й жінки. Серед чоловіків – є ті, хто прибув до нас із зон бойових дій. Про це повідомив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275404527_3170070669935191_1047696167089028339_n_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275509012_3170068219935436_2676270153738898179_n_edited.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275494970_3170070806601844_5175244341015794470_n_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275496473_3170069629935295_266746922675028715_n_edited-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275385394_3170070709935187_4104798897331909340_n_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275501085_3170070753268516_3295551805670602013_n_edited-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275585055_3170070773268514_7732906402660045101_n_edited-1024x615.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews