Чи закриють стоматологічну поліклініку в Дрогобичі? (ВІДЕО)

Більшість дрогобичан дуже добре знають Дрогобицьку міську стоматологічну поліклініку. На думку лікарів цього медичного закладу нові покоління дрогобичан не зможуть бути їхніми пацієнтами, адже 22 грудня минулого року Дрогобицька міська рада прийняла рішення про реорганізацію цієї установи шляхом приєднання до КНП “Дрогобицька міська поліклініка”.

Частина працівників отримали вже повідомлення про фактичне звільнення…

У міській раді кажуть що надання медичних послуг для пацієнтів стоматологічної поліклініки буде забезпечено і після реорганізації закладу.

Коштів у бюджеті недостатньо, тому треба приймати радикальні рішення. І, як кажуть, непопулярні.

Детальніше про цю майбутнє стоматполіклініки у Дрогобичі у цьому відео.

***

А яким ви бачите майбутнє цієї медустанови? Свої думки та пропозиції, пишіть у коментарях до цього відео.

***

Над відео працювали Олег Дьорка та Тарас Іванишин.

Share this post

5 Replies to “Чи закриють стоматологічну поліклініку в Дрогобичі? (ВІДЕО)”

 1. Петро сказав:

  15 школа.стоматологічна поліклініка та інші будови з історичного спадку Дрогобичу будуть розкрадалися.парк новонароджених на черзі.їх не цікавлять ні історія ні екологія.головне гроші в кішеню…

 2. Ярослав сказав:

  Де гроші в міському бюджеті поділися? До міста приєднали багато сіл району, а у вас грошей бракує в селах ніхрена не робиться і в місті ,того слід було очікувати все так задумано для самознищення…

 3. Наталія сказав:

  Мене сильно вразило і, навіть , розізлила така постановка питання – про стомат. поліклінніку 😡 – як таке можна робити ????? Значить гроші на заміну плитки знаходяться в бюджеті міста, а на стоматологію ні ? ! !!! Не всі можуть по приватним кабінетам ходити. Міська влада пропонує ходити по новій площі босими, ще і без зубів …..

 4. Анонім сказав:

  А хто лікував безкоштоано у поліклініці?Тобто гроші з бюджету отримують і від пацієнтів

 5. Надія сказав:

  Олег.прошу більше інформації про роботу міської стоматології.Лікарі та медсестри отримують зарплату з коштів платників податків і отримують оплату від пацієнтів.Я правильно розуиію?Бо ,мабуть ,крім діток з Оранти ніхто більше й не отримував безплатної допомоги.То ж чому колективу не перейти на комерціні рейки?Втрачають бонус у вигляді зарплати?Про малозабеспечені верстви і стоматологію.Це питання до страхової медицини ,соціального захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top