На ринку криптовалют Dogecoin стає щоразу популярнішим. Як добувати цю криптовалюту?

Dogecoin був запущений у 2014 році. Вартість його майже не зростала, капіталізація була високою, а у 2021 році ситуація докорінно змінилася.

Курс валюти помітно зріс і продовжує збільшуватися, відтак з’явилося багато охочих придбати цю криптовалюту.

Де купити Dogecoin?

Купить догикоин можна таким чином:

  • Купити на криптобіржі;
  • Скористатися обмінником;
  • Знайти контрагентів на платформі, яка підтримує угоди з цікавим активом.
  • Електронні гаманці пропонують можливість придбати криптомонети з використанням банківських карток.
  • Через відповідні телеграм-боти.
  • Залучити криптомати із відповідним функціоналом.

Варіантів купівлі криптовалюти є безліч. Потрібно лише вибрати серед них той, який буде найзручнішим для ваших можливостей.

Отримання та заробіток криптовалюти

Для отримання Догікоїну використовуються такі способи: майнінг, криптовалютні крани. Більший дохід можна отримати, вибираючи майнінг, але вкладення для цього знадобляться значні, як і зусилля. Крани дають невеликий прибуток, але у використанні це значно простіше. Необхідно постійно відслідковувати курс догикоина , регулярно перевіряти зміни у русі валюти, шукати нові способи отримання.

Майнінг Догікоїн поступово дедалі більше ускладнюється. З’являються нові і нові алгоритми роботи, створені механізми, які дозволяють вести видобуток криптомонет спільно з іншими варіантами.

Але через зміни, що відбулися, тепер звичний майнерам спосіб добувати догікоїни в сольному варіанті не дозволяє розраховувати на високі прибутки. Можна спробувати працювати, використовуючи майнінговий пул – це допомагає отримати гідний ефект.

Що необхідно для того, щоб майнити криптомонети:

  • Безлімітний Інтернет з високою швидкістю;
  • Безвідмовна у роботі електропроводка;
  • Можливість забезпечити якісну вентиляцію;
  • Правильно підібране обладнання.

Використовуючи спеціальні майнінгові калькулятори, ви можете спробувати оцінити потенційні прибутки від роботи. Обов’язково заведіть гаманець для Догікоїн, якщо вирішите почати майнити.

Для початку роботи підключіть обладнання до мережі  та Інтернету. Вибирайте пул для майнінгу та налаштуйте IP адресу. Потім заходьте у веб-інтерфейс. Пароль та ім’я користувача доступні в документах пристрою та можуть відрізнятися залежно від моделі.

Наступним кроком є вказати дані майнінг-пулу та зберегти внесені зміни. Якщо всі етапи проведені вірно, через кілька хвилин у розділі відстеження статусу майнера стає видно хешрейт.

Крани для Догікоїн

Кран в індустрії криптовалют є сайтом, що роздає користувачам монети абсолютно безкоштовно, але кількість прибутку мізерна. Такі ресурси допомагають новачкам отримати першу валюту та навчитися користуватися нею. Частота отримання обмежена, наприклад, це може бути щодня.

Для зберігання криптомонет використовуються спеціальні гаманці. Вони дозволяють не тільки отримувати Догікоїн, але й зберігати їх, а також відправляти та отримувати на свій рахунок.

Нині догікоїнам пророкують успішне майбутнє. Аналітики вважають, що ця криптовалюта незабаром займе провідну позицію серед альткоїнів. У світі криптовалют стрімке, несподіване зростання активів у ціні – не рідкість, втім так само, як і падіння. Вибирати монети для роботи ви можете, керуючись власним досвідом чи порадами фахових аналітиків.

Успіху!


Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top