![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272045841_231947512449212_312144167790867251_n-1024x768.jpg)
6 січня 2022 року до оперативного чергового Другого спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення від чергового про те, що в Підбужі Дрогобицького району трапилась дорожньо-транспортна пригода.
На місце події виїхало чергове рятувальне відділення центру у складі 5 чоловік та 1 одиниця техніки.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/271939758_231947585782538_2797323756371654217_n-1024x768.jpg)
По прибуттю на місце аварії рятувальниками 2 СЦШР ДСНС України проведено роботи з ліквідації наслідків ДТП, а саме: огороджено місце дорожньо-транспортної пригоди, стабілізовано транспортний засіб та відключено акумуляторну батарею, також проведено роботи з надання доступу до постраждалого та його деблокування.
Після завершення робіт постраждалого передано працівникам швидкої допомоги.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272045063_231947659115864_9173759944530205626_n-768x1024.jpg)