Чи отримають трускавчани воду залежить від волі керівництва ТзОВ “Трускавецький водоканал”

4 січня, до КП “Дрогобичводоканал” прибула делегація з Трускавця, у складі якої були депутати міської ради, представники бізнесу та директор ТзОВ “Трускавецький водоканал” Роман Бучкович.

Інформує КП “Дрогобичводоканал”.

Розмову візитери розпочали з підвищених тонів та маніпулятивних заяв керівництва ТзОВ “Трускавецький водоканал” , яке, схоже, більше вболіває за комфорт VIP-персон, а не за мешканців Трускавця. Надалі все ж відбувся конструктивний діалог. Начальник Дрогобицького водоканалу Роман Шагала роз’яснив увесь хід договірного процесу, затягування якого трускавецькою стороною стало причиною колапсу водопостачання Трускавця.

Є декілька умов договору, на які наразі не погоджується ТзОВ “Трускавецький водоканал” і якими не може поступитися дрогобицьке підприємство, щоб убезпечити себе від мільйонних збитків, які роками завдає ТзОВ “Трускавецький водоканал”.

Зокрема, важливою умовою для КП “Дрогобичводоканал” є те, щоб у договорі з ТзОВ “Трускавецький водоканал” був передбачений запобіжник стабільної вчасної оплати за спожиті послуги. Досвід співпраці останніх років гірко навчив, що відсутність відповідальності стала причиною свавілля Трускавецького водоканалу, яке підриває фінансово-господарську діяльність КП “Дрогобичводоканал”. Станом на 04.01.2022 борг ТзОВ “Трускавецький водоканал” становить 12,5 млн грн.

Роман Шагала висловив розуміння ситуації, в якій опинилися мешканці Трускавця, і наголосив, що вихід з цієї кризи повністю залежить від волі керівництва ТзОВ “Трускавецький водоканал”.

Нагадаємо, що у Трускавці вже кілька днів повністю припинена подача води через відсутність угоди між КП “Дрогобичводоканал” та ТзОВ “Трускавецький водоканал”.

Share this post

scroll to top