![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-12-18_20-52-06-526_edited-1024x576.jpg)
У Дрогобичі засвітили унікальну фотозону-подарунок
Напередодні свята Миколая на площі Ринок встановили унікальну інсталяцію у вигляді подарункової коробки. Локацію підсвітили гірляндами. Дрогобичани вже вишикувались у чергу зробити фото на згадку.
Редакція Варто вітає усіх читачів з прийдешнім святом Миколая. Вірте в чудеса. Будьте чудесами. Миколая очікують не лише діти. Просто дорослі знають, хто їхній Миколай. Будьте другом своїй внутрішній дитині. Мрійте. Вірте. Послабте броню дорослості. Пам’ятайте – віра в чудеса створює неможливе – віра в чудеса створює самі чудеса..
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-12-18_20-52-06-752_edited-1024x575.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-12-18_20-52-06-994-1024x947.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews