![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-9d068b51833f020bad4693d09610f743-V-1024x768.jpg)
12 грудня на адресу 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС надійшло звернення від Дрогобицького районного відділу поліції про те, що внаслідок ускладнення погодних умов у Дрогобичі по вул. Стрийській вантажний автомобіль перекрив рух автотранспорту.
Про це повідомили у ДСНС Львівщини.
Мова йде про серпантин при виїзді з Дрогобича.
На місце події направлено чергове рятувальне відділення у кількості п’яти осіб та одну одиницю спецтехніки. Було проведено роботи по буксируванню двох вантажних автомобілів Mercedes-Bens та відновлено рух на проїжджій частині.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-1a3fd50cd50f0fa34f1705121d31e31e-V-1024x768.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-e7fa9b7a57617441136ebae251b7b79f-V-1024x576.jpg)