![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/410.jpg)
На трасі Дрогобич Стрий, в районі сіла Нижні гаї, вантажівка злетіла з дороги, та паралізувала рух транспорту. Про це повідомляють очевидиці події у Telegram-каналі Варти1.
За попередньою інформацією вантажівка злетіла з дороги через засніжену трасу. Кузов кабіни злетів з дороги у рів, а причіп закинуло на проїжджу частину траси, відтак проїзд суттєво ускладнений.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/415.jpg)
Як відомо на Львівщині оголосили штормове попередження. За даними синоптиків, сьогодні на Львівщині очікується потужний снігопад, який під кінець робочого дня лише посилиться.
В таку погоду рекомендуємо, якщо у вас є така можливість, не користуватися приватним транспортом.