Дрогобицька прокуратура подала апеляцію щодо закриття справи про обвал будинку на Грушевсього

Дрогобицька прокуратура подала апеляцію на рішення міськрайонного суду щодо закриття справи про обвал будинку у Дрогобичі, внаслідок якого загинуло 8 людей.

Про це Суспільному повідомив прокурор Дрогобицької окружної прокуратури Олександр Суровий. За його словами, якщо справу поновлять, то її розглядатимуть заново.

Справу щодо обвалу будинку у Дрогобичі у суді не розглядатимуть, бо прокуратура подала обвинувальний акт невчасно. В ухвалі суду йдеться, що обвинувальний акт був складений та підписаний 24 липня 2020 року – тобто в останній день строку досудового розслідування. А до Дрогобицького міськрайонного суду його направили 30 липня 2020 року.

“Суд мотивував своє рішення тим, що обвинувальний акт був направлений до суду поза межами строків досудового розслідування. Тобто порахував строки, після ознайомлення залишалося два дні на скерування обвинувального акту, однак сам обвинувальний акт, хоч був затверджений в останній день строку досудового розслідування, однак в подальшому віднесли його до суду на декілька днів пізніше”, – пояснює ситуацію прокурор Дрогобицької окружної прокуратури Олександр Суровий.

Тож Дрогобицька прокуратура подала апеляцію до Львівського апеляційного суду.

Раніше ми повідомляли, що в Єдиному державному реєстрі судових рішень опубліковано Ухвалу Дрогобицького міськрайонного суду в складі головуючої судді Курус Р.І. у справі про кримінальне правопорушення у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг та службової недбалості.

Напередодні слідство з’ясувало, що до інциденту причетна інженерка житлово-експлуатаційної компанії Ростислава Петречко та майстер дільниці Ростислав Дацишин.

17 листопада 2021 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області вирішив закрити кримінальне провадження у цій справі.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top