Львівський суд оштрафував жінку за образи іноземки через колір шкіри

Личаківський районний суд Львова оштрафував на 40 тисяч львів’янку, яка періодично ображала іммігрантку через колір шкіри. Вона називала іноземку «чорною мавпою» та «чуркою».

Про це йдеться в рішенні суду від 11 листопада.

Так, із позовом звернулася громадянка Лівії, яка має дозвіл на постійне проживання в Україні. Іноземка поскаржилася, що її час від часу ображає жінка, яка живе поверхом нижче.

Наприклад, у грудні 2020 року стався випадок, коли лівійка перебувала вдома сама з дворічною дитиною, а жінка почала сильно грюкати у двері. Вона кричала й використовувала нецензурну лайку, а також обзивала іноземку «чорною мавпою» та «чуркою».

Через кілька днів ситуація повторилася, проте лівійку ображали вже на вулиці. А ще через кілька днів жінка навіть штовхнула дитячий візок іноземки, перш ніж знову почати її ображати.

У відповідь на це лівійка ніяк не реагувала — лише намагалася покинути місце, де її ображали. Через таку поведінку жінки лівійці довелося звертатися по допомогу невролога та психіатра.

Адвокат відповідачки заявив, що іноземка порушує порядок у будинку та гучно поводиться після 22:00. Захисник заявив, нібито його підзахисна просто намагалася вмовити лівійку не створювати зайвого шуму. За його словами, під час своїх висловлювань жінка просто порівнювала шум із квартири іноземки зі звуками, які видають мавпи.

Натомість сусіди заявили, що вважають лівійку тихою та неконфліктною людиною. Зрештою суд вирішив задовольнити позов іноземки частково. Вона вимагала 150 тисяч гривень компенсації, а отримає 40 тисяч. 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top