Завжди відкриті для жінок: реабілітаційний центр “Назарет”

Марина Потурай

У 2020 році в час надзвичайної ситуації в Україні через пандемію, у момент коли люди були налякані новим недослідженим вірусом, що призвів до великої кількості захворювань, смертності та тотальної домашньої ізоляції й карантину, перед нами, Загальноцерковним реабілітаційним центром «Назарет», постав ще один новий виклик.

До нас почали звертатися жінки, які страждали від домашнього насильства на фоні вживання алкоголю. Ми не могли це проігнорувати, з великою кількістю ризиків та мінімальним фінансовим бюджетом ми вирішили боротися і відкрити нове жіноче відділення. І на велику нашу радість його вдалося запустити. Зараз це окреме жіноче відділення з безпечними комфортними умовами та програмою для жінок, які також мають можливість проходили реабілітацію зі своїми дітьми. 

На даний час програму реабілітації проходять 13 узалежнених жінок від алкоголю та наркотиків, серед них є дві, мами малеча яких знаходиться з ними на реабілітації. Жіноче відділення – це центр, який максимально наближений до домашніх умов перебування. Тут люди змінюють своє життя кардинально, ростуть та розвиваються, вчаться любити себе та своїх ближніх. І за той розвиток та темп який ми зараз маємо ми завдячуємо нашим партнерам, які в той нелегкий для нас час, повірили у нас та підтримали.

Наприкінці минулого року наша соціальна послуга перемогла в конкурсі соціальних ініціатив за номінацією Організація соціальних сервісів на подолання наслідків COVID-19. Це неймовірно цінно коли тебе та твою діяльність  хочуть підтримати небайдужі організації, адже ті, хто допомагає іншим потребує також підтримки й допомоги, щоб мати ресурс для нових звершень.

І саме завдяки підтримці проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне», ми мали ресурс допомогти ще більшій кількості людей. Перемога в цьому конкурсі допомогла нам забезпечити  заробітну плату для проєктного менеджера та піар-менеджера, завдяки яким у нас стало вдвічі більше гарячих сердець та в чотири рази більше вільних рук роботи добро.

Друзі, колеги, небайдужі українці, запрошуємо вас долучитися в допомозі обрати найкращі організації й тим самим зробити свій внесок у їхній розвиток. Надаємо вам покликання на нове голосування цього чудового проєкту.

Наші партнери з БФ «Карітас» також беруть учать у цьому голосувані, перейдіть за посиланням, та підтрмайте спільну роботу! Ми під номером 27!

Голосування триває до 30 листопада.

Ваш голос важливий!

Проголосувати можна ТУТ

Share this post

2 Replies to “Завжди відкриті для жінок: реабілітаційний центр “Назарет””

  1. Петро сказав:

    А посилання де?

  2. Петро сказав:

    І ще: якщо в Карітасі безграмотні, то вам би вартувало редагувати, щоб не поширювати помилок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top