Стебничанин виграв боксерський титул в Америці

ОЛЕГ ДОВГУН ВИГРАВ ТИТУЛ ПІВНІЧНОАМЕРИКАНСЬКОЇ БОКСЕРСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ

Сьогодні, у ніч на неділю, 14 листопада, у Піттсбурзі, США, 27-річний боксер зі Стебника Олег Довгун здобув 13-ту перемогу на професійному ринзі. Про це повідомили в Олімпійському комітеті Львівщини.

За одностайним суддівським рішенням він переміг 34-річного американця Гленна Дезурна і завоював титул NABA (Північноамериканської боксерської асоціації) у ваговій категорії до 55,3 кг. Після цієї перемоги Олег Довгун автоматично потрапить у ТОП-15 свіжого рейтингу WBA (однієї з чотирьох основних боксерських федерацій у профі-боксі) і суттєво наблизиться до своєї мети – стати чемпіоном світу серед професіоналів за основною версією.

“Велика перемога”, – прокоментував свій виступ втомлений і щасливий український боксер (на скріні).

ВАРТО_знати: Олег Довгун розпочав боксерську кар’єру в містечку Стебник у 10-річному віці під керівництвом першого тренера Михайла Стахніва у своєму місті. Коли Олегу виповнилось 18 років почав тренуватись у Заслуженого тренера України Романа Семенишин. Він провів вражаючу любительську кар’єру, здобувши 303 перемоги у 347 поєдинках.

Боксер з Львівщини – багаторазовий переможець і призер чемпіонатів України, учасник команди “Українські отамани”, майстер спорту України міжнародного класу. Понад 4 роки тому він переїхав у Піттсбург, де почав тренуватися під керівництвом Майкла МакСорли з Conn-Greb Boxing Club. Всі свої поєдинки серед професіоналів український боксер провів у США.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top