У Моршині в лікарнях немає жодного хворого на COVID-19

Наразі у місті на коронавірус хворіють 22 людини, але всі вони лікуються амбулаторно.

У курортному містечку Моршин, який навесні взяв участь в експерименті Міністерства охорони здоров’я з масової вакцинації, немає жодного госпіталізованого пацієнта із коронавірусом.

Про це УНІАН повідомив міський голова Руслан Ільницький.

“Ми стовідсотково можемо сказати, що експеримент, який ми провели у квітні-травні із вакцинації населення міста, вдався. Влітку у нас взагалі не було хворих на COVID-19. З початком чергової хвилі захворюваності була госпіталізована лише одна 80-річна бабуся, але вона мала щеплення і перенесла хворобу у легкій формі, лише тиждень перебувала у лікарні. Зараз по місту ми маємо 22 людини, які хворіють на коронавірус, але всі вони лікуються вдома, амбулаторно, ніхто не госпіталізований”, – розповів Ільницький.

За його словами, станом на 26 жовтня у Моршині двома дозами вакциновані 74% жителів міста, однією дозою – 75%.

“У нас працюють всі санаторії, є відпочивальники, працівники санаторіїв вакциновані на 100%. А приймаємо людей лише тих, хто має сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест”, – зазначив міський голова.

Як повідомляв УНІАН, у курортному містечку Моршин на Львівщині 16 квітня запустили пілотний проект Міністерства охорони здоров’я України з масової вакцинації містян від COVID-19 для вироблення колективного імунітету.

У серпні МОЗ повідомило, що в Моршині з червня не було нових випадків COVID – там на той момент вакцинували 66% дорослого населення.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top