“Дрогобичтеплоенерго” відключили газ … за борги

“Дрогобичтеплоенерго” відключили газ за борги. Про це повідомив комерційний директор АТ “Львівгаз” Олег Вінцюк, передає “Еспресо.Захід”.


“Ще влітку вони підписали договори реструктуризації і виконують їх, – каже Олег Вінцюк. – Більша частина підприємств комунальної теплоенергетики вирішила питання шляхом заключення договору реструктуризації заборгованості і погашення її у наступних періодах. Поки що у стадії переговорів “Червоноградтеплокомуненерго” та “Дрогобичтеплоенерго”. Там питання не вирішене. Є ще така організація як “Енергіятепловоосеріс” у Новояворівську, яка також поки що не робить  жодних кроків щодо реструктуризації заборгованості. Ми ще з літа зверталися до цих підприємств  у частині заключення договорів реструктуризації, або графіку погашення заборгованості. На жаль, вони чекали опалювального сезону”.

Відтак “Червоноградтеплокомуненерго” та “Дрогобичтеплоенерго” поки що залишаються без газу.

Ще майже 100 мільйонів гривень за розподіл газу заборгувало населення області. Однак серед населення рівень розрахунків вищий (понад 90%), аніж у підприємств ТКЕ (тут рівень розрахунків трохи більше 60%).

“Звичайно, такі борги ставлять під загрозу виплату заробітної плати колективу АТ “Львівгаз”. Це ставить під загрозу виконання і інвестиційної програми. Ми не можемо вчасно проводити заміну лічильників, ремонтувати газопроводи. Вчасні розрахунки за розподіл – це безперебійне, безаварійне постачання газу і насамперед безпека”, – каже Олег Вінцюк.  

Інформація буде оновлюватися…

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top