Тепер користувачі «ПриватБанку» можуть отримувати на карту не більш як 100 переказів на місяць. І стільки ж надсилати

Державний «ПриватБанк» вводить нові обмеження на грошові перекази з картки на картку. Відтепер відправляти або отримувати можна не більш як 100 переказів на місяць по Україні.

Про це вказано у пресслужбі фінустанови.

Там переконують, що для 99,7% клієнтів, які користуються послугою переказів, нічого не зміниться. Мовляв, саме такий відсоток людей відправляють чи отримують не більш як 100 переказів на місяць.

Натомість загалом щомісяця перекази з картки на картку у «Приват24» роблять понад 7 мільйонів клієнтів.

У банку пояснили, що пішли на такий крок у межах законодавства з протидії відмиванню коштів та вимог фінансового моніторингу.

Зміни торкнуться власників карток Visa і Mastercard, які роблять перекази через усі можливі канали.

За правилами внутрішньої політики банку, ліміти встановлюються на календарний місяць (тобто, з 1 до 30 чи 31 числа) як для переказів по Україні, так і за кордон.

Тож тепер з однієї картки можна зробити 100 переказів по Україні та 25 міжнародних. Натомість отримати можна теж 100 переказів по країні й 30 міжнародних.

А що робити благодійникам?

Якщо ви збираєте гроші на благодійність чи волонтерство, слід зателефонувати на 3700 або написати у чат «Допомога Онлайн».

Представник банку попросить вас надіслати посилання з соціальних мереж чи документи, що підтверджують проведення благодійної діяльності. Протягом одного робочого дня для вашої картки встановлять безлімітний режим.

А як бути онлайн-продавцям?

Національний банк встановив, що користуватися особистою карткою для ведення підприємницької діяльності не можна. Щоб надсилати й отримувати перекази безлімітно, «ПриватБанк» радить відкрити рахунок фізичної особи — підприємця або особи, яка займається професійною незалежною діяльністю, відповідно до чинного законодавства.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top