Львів у трійці найкращих міст для ведення бізнесу в Україні

Івано-Франківськ, який торік був лідером, опустився на четверту сходинку.

Forbes Ukraine оприлюднив рейтинг найкращих міст для ведення бізнесу у 2021 році. Як і торік, Львів посів у переліку третє місце.

Рейтинг міст складений на підставі 10-ти критеріїв, які мають рівну вагу. Зокрема, укладачі враховували прозорість міської влади, ділову активність, регіональний рейтинг Doing Business (простота ведення підприємницької діяльності) та купівельну спроможність. Окрім того, оцінювали транспортне сполучення, безпеку, освіту, міграційну привабливість та екологічну ситуацію. Також до критеріїв цьогоріч додали готовність до пандемії Covid-19.

Київ став лідером, піднявшись з четвертої позиції, порівняно із минулорічним рейтингом. Запорукою успіху стало те, що у місті – найвищі в країні ділова активність та купівельна спроможність населення. Не завадив навіть той факт, що передмістя забудовуються набагато інтенсивніше, ніж столиця.

Івано-Франківськ, який торік був лідером, опустився на четверту сходинку. Адже місто значно втратило в умовах прозорості місцевої влади й регіональному рейтингу Doing Business, а також мляво проявило себе під час пандемії.

Друга сходинка у Вінниці, а Львів посів третє місце – тут розвитком міста задоволенні 56 % населення. Таку ж позицію Львів обіймав й у рейтингу-2020.

Джерело – zaxid.net

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top