![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/195733543_1481455568862985_17654233669773025_n-1024x577.jpg)
У Дрогобичі презентували попередні результати дослідження в межах проєкту створення комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні. Презентація відбулася 5 жовтня.
Ми були на презентації та поспілкувалися з її учасниками.
Проєкт “Створення комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території” реалізується ГО Прорив-місто за підтримки Український культурний фонд.