Українець Максим Крипак став найтитулованішим спортсменом Паралімпіади-2020

У Токіо завершилися Паралімпійські ігри-2020. За підсумками змагань Україна посіла шосте місце за загальною кількістю медалей, здобувши 98 нагород.

З них 24 золоті медалі, 47 срібних і 37 бронзових, повідомляє офіційний сайт Паралімпіади.

Збірна України брала участь у 15 видах спорту, в 10 із них здобула нагороди. Найбільшу кількість медалей українські спортсмени вибороли у змаганнях із плавання – 43 медалі та легкої атлетики – 24 медалі.

Найтитулованішим спортсменом Паралімпіади-2020 також став українець. Йдеться про плавця Максима Крипака, який здобув сім медалей, із яких – п’ять золотих, одна срібна й одна бронзова.

Загалом Крипак виборов уже 15 медалей на Паралімпіадах, 10 із них – золоті. Він п’ятиразовий чемпіон світу та 10-разовий чемпіон Європи.

Як зазначає Суспільне. Спорт, для української збірної це друга за результативністю Паралімпіада. Найуспішнішою для України була Паралімпіада в Ріо-де-Жанейро 2016 року – 117 медалей, третє місце в загальному заліку.

Перше місце за загальною кількістю нагород посіла збірна Китаю (207 медалей), друге – Великої Британії (124 медалі), третє – збірна Російського паралімпійського комітету (118 медалей).

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top