Паралімпіада-2020: український плавець Максим Крипак завоював своє третє «золото»

Паралімпійський комітет УкраїниУкраїнський плавець Максим Крипак завоював золоту медаль у запливі на 400 метрів вільним стилем. Це вже третє «золото» спортсмена на цьогорічних Паралімпійських іграх у Токіо.

Так, український плавець подолав дистанцію за 3:59.62 та обійшов Баса Таккена з Нідерландів та Томаса Галахера з Австралії, які зайняли друге та третє місця відповідно.

До того Максим Крипак став чемпіоном на дистанції 100 метрів вільним стилем та 100 метрів батерфляєм.

Які результати України?

За восьмий день змагань, 1 вересня, українські спортсмени здобули вже три медалі. Так, Ірина Щетнік стала бронзовою призеркою з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки з 10 метрів (положення лежачи). А Василь Ковальчук здобув «срібло» у цій же дисципліні.

Всього Україна завоювала вже 70 медалей на Паралімпійських іграх у Токіо, зокрема 16 золотих, 34 срібні та 20 бронзових. Станом на 31 серпня у медальному заліку — де місце залежить від кількості «золота» — Україна на шостому місці. А за кількістю медалей — на четвертому.