Оксана Линів диригуватиме на концерті до Дня Незалежності у Києві

На Михайлівській площі в Києві 22 серпня відбудеться концерт “Ковчег Україна: 10 століть української музики”. Головною диригенткою на ньому буде Оксана Линів, перша жінка на посаді головного диригента опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац.

Раніше ми повідомляли, що Українка Оксана Линів стала першою жінкою, яка диригувала оркестром за 145-річну історію відомого оперного фестивалю у німецькому Байройті. Линів відкривала фестиваль 25 липня прем’єрою «Летючого голландця». Серед глядачів була канцлер Німеччини Ангела Меркель з чоловіком.

Байройтський фестиваль – один із найвідоміших у світі музичних фестивалів, присвячений творчості німецького композитора Ріхарда Вагнера.

Оксана Линів – відома українська диригентка, родом із Львівщини, родина якої походить із села Опака, що на Дрогобиччині. Перший головний диригент Опери і філармонійного оркестру австрійського міста Ґрац, другої за величиною опери Австрії. Працює з найбільшими оперними театрами та оркестрами світу. Линів також заснувала Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt у Львові та Молодіжний симфонічний оркестр України – YsOU.

У 2020 році Оксана Линів здобула від провідних німецьких критиків нагороду Oper!Awards, що заснована оперним часописом Oper!Das Magazin

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top