Парвіз Насібов здобув друге срібло для України на Олімпіаді

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов на Олімпіаді в Токіо у ваговій категорії до 67 кг здобув срібну медаль. У фінальному поєдинку він поступився 25-річному іранському спортсмену Мохаммаду Реза Гераї.

Для 22-річного Парвіза Насібова це була перша Олімпіада в кар’єрі, а олімпійська медаль – найвище досягнення. Раніше він був переможцем та призером лише змагань молодших вікових категорій, а на чемпіонатах світу та Європи посідав максимум 8 місце.

Загалом для України це вже восьма медаль на Олімпіаді в Токіо. Раніше бронзовими призерами стали дзюдоїстка Дар’я Білодід, шпажист Ігор Рейзлін, стрільці Олена Костевич та Олег Омельчук, тенісистка Еліна Світоліна, борчиня Алла Черкасова та плавець Михайло Романчук, який також здобув і срібну медаль.