Український плавець Романчук здобув «срібло» на Олімпіаді

Українець плавець Михайло Романчук у фіналі запливу чоловіків на 1500 метрів вільним стилем на Олімпіаді-2020 в Токіо завоював срібну нагороду. Спортсмен поступився американську Роберту Фінке.

У фінальних змаганнях з плавання серед чоловіків на 1500 метрів вільним стилем на Олімпіаді-2020 в Токіо змагалися двоє українців – Михайло Романчук та Сергій Фролов. Михайло Романчуку вдалося завоювати срібну нагороду. Цю дистанцію він проплив за 14:40:66. Перемогу у запливі здобув американець Роберт Фінке, який прийшов до фінішу із часом 14:39:65. «Бронзу» здобув німець Флоріан Веллброк. Він проплив дистанцію за 14:40:91.

Ще один українець Сергій Фролов у цьому запливі фінішував восьмим.

Нагадаємо, раніше на дистанції 800 метрів вільним стилем Михайло Романчук здобув для України бронзову медаль. Відтак срібна медаль спортсмена поки що є єдиною для України.

Загалом в активі нашої збірної – одна срібна медаль і п’ять бронзових.

Першу медаль для України – бронзового гатунку – виборола дзюдоїстка Дар’я Білодід.

Після цього «бронзу» також здобули шпажист Ігор Рейзлін, Українські стрільці Олена Костевич та Олег Омельчук та тенісистка Еліна Світоліна.