![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/DSCN0033-1-1024x768_edited.jpg)
У вівторок, 13 липня, відбулась урочиста зустріч з чемпіоном у центральній міській бібліотеці. Олега Гічву вітали з плакатами та оплесками друзі, однокласники та вихованці ДЮСШ.
Завдяки Олегу Гічві (тренери Ігор Нинич та Андрій Сальва) Борислав увійшов в історію європейського боксу. На цьому наголосив міський голова Ігор Яворський і вручив чемпіону особливу нагороду – відзнаку за заслуги перед містом Бориславом, яку хлопець отримав одним із перших у місті.
Своїми спогадами про те, як хлопець вирішив займатися боксом поділився батько Руслан Гічва. А щоб згадати хвилюючі моменти перемоги, всі присутні у залі мали змогу переглянути відео з боїв Олега у столиці Грузії Тбілісі та нагородження спортсмена.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/DSCN0061-1024x768_edited.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/DSCN0050-1024x768_edited.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/1-3-1536x1152_edited-1024x577.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews