У Львові потяг відправився без пасажирів, але з їхніми речами. Як так сталося?

Потяг Івано-Франківськ – Київ зупинився на проміжній станції у Львові через технічні проблеми. Відтак, пасажирам запропонували «годинку прогулятися». Однак, технічну затримку вирішили скоритити, і потяг відправився без кілької пасажирів.

Про це пише УП.

Одна з постраждалих пасажирок розповіла ТСН, що під час зупинки у Львові до потяга №750  вирішили дочепити вагон із пасажирами, які їдуть з Відня. Провідники повідомили, що люди мають годину та можуть погуляти. Однак потяг рушив передчасно, не попередивши про це пасажирів. У результаті речі людей поїхали у Київ, тоді як люди залишились чекати у Львові.

Загалом у Львові залишилось 7 пасажирів потяга. Зі слів тієї ж пасажирки, в «Укрзалізниці» полишеним подорожуючим запропонували їхати іншим потягом у Київ, проте не в купе, а в кабіні машиніста. За інформацією Укрзалізниці, 4 загублених пасажирів вже прямують до Києва іншими рейсами. Ще трьох пасажирів пересадять на найближчий рейс № 716 Львів — Київ, який вирушає о 16:12. Речі пасажирів буде доправлено до Києва та збережено на вокзалі, допоки їх не заберуть власники.

В УЗ обіцяють провести службову перевірку щодо ситуації, що сталася. Також перевірять дії провідника, який повідомив пасажирам, що вони можуть годину «гуляти по місту».

Крім того, там відзначили, що пасажирам було оголошено лише «орієнтовний час затримки поїзда», і в таких випадках «пасажири мають знаходитися поблизу поїзда, адже час затримки може змінитися».

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top