![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo5235497437005722045-1-1024x768.jpg)
Це вже другий етап толоки на кладовищі при вулиці Грушевського. Цього разу волонтери продовжили прибирати могили, поґрунтували паркан та підготували його до малювання, косити траву та вирізати самосів. Нагадаємо, що у середовищі дрогобичан, яким небайдужа доля кладовища на вулиці Грушевського, яке є одним із найдавніших у Дрогобичі, виникла ідея його прибрати. Перший етап толоки відбувся на кладовищі 29 травня.