Військова школа імені Героя України Тараса Матвіїва / Новий вишкіл у Жидачеві (ВІДЕО)

Протягом двох днів у Жидачеві тривали військово – патріотичні вишколи імені Героя України Тараса Матвіїва. 5О учасників, які сформували 7 команд, навчалися домедичної допомоги, військової тактики, змагались з подолання смуги перешкод та стрільби з пневматичної зброї.


Інструкторами навчань вишколу є досвідчені знавці військової справи – ветерани війни з московитами, представники патріотичних організацій Львова, Жидачева та Дрогобича.

Справа Тараса Матвіїва не пропала, вона живе у молоді, яка завжди охоче відгукується на запрошення та бере участь у вишколах. І допоки буде така молодь, допоки відбуватимуться такі вишколи, пам’ять про Тараса житиме.

Довідково:

Тарас Матвіїв загинув 10 липня близько 20:00 у районі селища Троїцьке Попаснянського району Луганської області від осколкових поранень, яких зазнав під час розриву міни, коли допомагав побратимам під час атаки бойовиків. Помер дорогою до лікарні

31-річний Тарас Матвіїв був молодшим лейтенантом, командиром взводу 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила. Народився 18 лютого 1989 року на Волині. Проживав у місті Жидачів на Львівщині. У 2011-му закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. Івана Франка, був блогером у низці видань, зокрема, у «Дивись.Інфо», LB.ua, «Львівська мануфактура новин».

Брав активну участь у Революції Гідності, був співкоординатором «Пошукової ініціативи» (займалися пошуком зниклих під час Революції Гідності людей), членом ГО «Українська галицька асамблея», засновником ГО «Народний легіон». У 2015 році відправився добровольцем на фронт у складі Окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ», воював у Пісках і ДАП. До грудня 2019 року був депутатом Жидачівської райради від Української Галицької партії. У 2018 р. вступив на курси лідерства Національної академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, після закінчення його направили у 24-ту ОМБр.

***

Над відео працювали Олег Дьорка та Тарас Білас

***

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top