Укравтодор максимально швидко відбудує міст, який обвалився на Львівщині

Проєкт реконструкції вже найближчим часом буде представлено техраді Укравтодору. 

Відбудова мосту через річку Західний Буг на дорозі Львів – Радехів – Луцьк, який обвалився 3 травня, розпочнеться у максимально короткі терміни.

Про це повідомляє Укравтодор на своїй сторінці у Facebook.

Як розповіли у відомстві, цей міст був збудований у 1960 році, відтоді він жодного разу не бачив капітального ремонту. Останні п’ять років споруда перебувала у передаварійному стані. 

У 2020 році міст було включено до списку Національної програми відновлення мостів, частини програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво». Старт робіт був запланований на найближчі місяці.

“Вже після цього буде оперативно визначено підрядника й у максимально короткі терміни розпочнуться будівельні роботи», – повідомив Укравтодор.

В даний момент організовано об’їзд. Якщо їхати зі Львова, то слід доїхати до міста Кам’янко-Бузька, там повернути ліворуч і поїхати у напрямку міста Великі мости. Далі до Червонограда, а звідти до міста Радехів. У зворотному напрямку діє аналогічна схема руху.

“Минулого року ми вже мали ситуацію, в якій через обвал мосту були вимушені оперативно будувати новий. Йдеться про міст через річку Чортомлик на трасі Н-23 Кропивницький – Запоріжжя у Дніпропетровській області. За 7 місяців переправу було повністю відновлено. Аналогічно буде реконструйовано переправу через Західний Буг: оперативно та якісно», – підкреслив Укравтодор.

За даними установи, негайного ремонту потребують 895 штучних споруд по всій Україні.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top