Рейтинг“Прозорро.Продажі”. Борислав очолив рейтинг міст України

Київ цього року поступився позицією лідера на користь міста-новачка — Борислава.

“Прозорро.Продажі” представили рейтинг міст, які найактивніше та найефективніше користувалися системою електронних аукціонів протягом першого кварталу 2021 року.

Лідером стало місто-новачок — Борислав із загальним балом 1,91, яке почало здавати майно в оренду саме у першому кварталі, оголосивши 10 успішних аукціонів. Місто отримуватиме загальний дохід обсягом 42 тис. грн/міс.

“Бюджет Борислава невеликий, але саме це нас, власне, стимулює у всіх напрямках удосконалювати роботу та рахувати кожну копійку, яка поступає в міський бюджет. Головна ціль – щоб проблеми з бюджетом відійшли в минуле. А це ще один хороший інструмент.Отож маємо такий приємний передсвятковий подарунок. Вітаю з перемогою всіх і кожного. Розвиваємось і рухаємось вперед”, – прокоментував результати Борислава міський голова Ігор Яворський.

Київ, який очолював рейтинг у четвертому кварталі 2020 року, цього разу опинився на другому місці із балом 1,82. За перший квартал 2021 року столиця оголосила 154 аукціони з оренди, 124 з яких були успішними, тобто 82% успішності. Показник конкурентності на торгах становив 2,65. Загалом від успішних аукціонів місто отримуватиме 1,735 млн грн/міс.

На третьому місці опинився Бориспіль — 1,54. Місто провело 46 успішних аукціонів з 63. Показник конкуренції становив 2,15, а дохід становив майже 933 тис. грн/міс.

Четверте місце у рейтингу дісталося ще одному дебютанту — місту Суми з загальним балом 1,5, де було проведено 54 (з 66-ти) успішних аукціони. Наприклад, за кіоск біля скверу в центрі міста змагалося дев’ять учасників, завдяки чому орендна плата зросла з 795 до 35 555 грн/міс. Загалом від успішних аукціонів місто отримуватиме понад 354 тис. грн/міс.

Ужгород та Енергодар набрали однакову кількість балів — 1,43. Однак Ужгород оголосив 26 аукціонів, 20 з них були успішними та забезпечили дохід у майже 162 тис. грн на місяць. Одним із об’єктів під оренду були тенісні корти, ціна під час аукціону зросла з 14,07 до 21,15 тис. грн/міс.

Енергодар своєю чергою провів 11 успішних аукціонів з 13, що забезпечило дохід місту обсягом 80,3 тис. грн/міс.

Чернівці з рейтинговим балом 1,4 опинилися на сьомому місці. Місто провело 48 успішних аукціонів з 62 оголошених. Середній показник конкурентності на торгах був 1,67. Загалом від успішних аукціонів місто отримуватиме 271,8 тис. грн/міс.

До першої десятки також потрапили Сєвєродонецьк та Малин, які отримали однаковий рейтинговий бал — 1,39. Однак, Сєвєродонецьк провів більше успішних аукціонів — 14 з 15. Показник конкурентності становив 1,21, а місячний дохід — 35,8 тис. грн.

А от Малин провів 16 успішних аукціонів з 20 оголошених, і вони забезпечать місту дохід обсягом майже 54 тис. грн/міс. Одним з найрезультативніших був аукціон на продовження договору оренди: ціна зросла з 1,77 тис. грн до 21 тис. грн на місяць.

Замикає десятку місто Пологи Запорізької області з рейтинговим балом 1,38. Це також нове місто, яке здало в оренду всі виставлені об’єкти, переважно підвали та нежитлові приміщення.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top