Палають поля поблизу Дрогобича і Трускавця (ФОТО)

фото – Варто

Поблизу перехрестя Героїв (в народі «Катюша»), у напрямку Трускавця масштабно палає сухостій. Над вигорілими чорними полями стоїть димова завіса. Полум’я стрімко наближається до лісу. Сильний вітер дме якраз в тому напрямку і розносить вогонь миттєво.

Підрозділи ДСНС гасять займання.

Пожежі та димова завіса на полях в Україні вже стали не просто традицією, а національною катастрофою. Екологи з року в рік наголошують про небезпеку для довкілля, та люди продовжують це робити.

Від спалювання сухої рослинності йде значне зниження родючості ґрунту, шкідливі викиди в повітря, задимлення і смог, гине флора і фауна. Вчені довели, що в димі від багаття міститься у 350 разів більше шкідливих речовин, ніж у сигаретному димі. З димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотруйніших для людей речовин.

В разі виявлення фактів спалювання, негайно звертайтесь до поліції(102) та екологічної інспекції; викликайте пожежну охорону. Також варто написати скаргу в Державну екологічну інспекцію України. В разі, коли винуватець підпалу відомий і це можна довести, можна також звернутись до прокуратури.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top