![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/172373019_497190188315415_8630243614264711593_n_1618405242_1858x1238_1_0_edited-1024x615.jpg)
Від села Доброгостів до траси «Київ-Чоп» цього року ремонтуватимуть автомобільну дорогу.
Роботи відновили наприкінці березня, на сьогодні через несприятливі погодні умови тимчасово призупинили. Про це повідомили в обласній адміністрації. Сьогодні очільник області Максим Козицький поспілкувався з підрядником організацію та оглянув хід ремонту.
“Ремонт дороги розпочали у минулому році, відтак відремонтували ділянку від Стебника до Доброгостова протяжністю майже 4 кілометри вартістю 11, 5 мільйонів гривень. Цього року роботи продовжуємо у межах Доброгостова та села Довголуки. Залучили фінансування у сумі понад 20 млн гривень”, – наголосив Максим Козицький.
Ця дорога є дуже важливою, адже вона сполучає Трускавець та Дрогобич з міжнародним шосе Київ-Чоп.
Роботи виконує підрядна організація ДП “Екран Буд”.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/172546727_4018368631535145_1177702968048819841_n_1618405236_1920x1280_1_0_edited-1024x615.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews