71% українців вважає, що коронавірус – створений штучно. Опитування

71% українців вважають, що коронавірус – це штучно створений вірус, а 19% – що виник природним шляхом.

 Про це повідомляє Українська Правда.

Як свідчать результати опитування соціологічної групи “Рейтинг”, серед тих, хто вважає COVID-19 штучно створеним, 40% думає, що його зробили з метою зменшення кількості населення, 31% – в результаті наукового експерименту, 27% – як бактеріологічну зброю. 

Ще 17% – з метою створення економічної кризи, 16% – з метою заробітку на вакцині, 12% – задля контролю над людьми. 

Фото ВАРТО

Також за останні два місяці зросла кількість тих, хто думають, що перехворіли на COVID-19 – з 16% до 24%.  Серед тих, хто вважає, що хворів, половина мали позитивний тест на коронавірус, майже стільки ж мали симптоми але не робили тест.  Серед тих, хто переніс COVID-19, 42% мали легкий перебіг хвороби, 45% – середній і 13% – важкий.

Дослідження провели упродовж 18-19 березня 2021 року. Всього у форматі телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера опитали 1500 респондентів віком від 18 років, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,5%. 

Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров’я виключили гіпотезу про лабораторне походження COVID-19. Експерти вважають, що коронавірусна інфекція COVID-19 має природне походження.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top