![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/зображення_viber_2021-03-11_17-04-43-2-1024x647.jpg)
Сьогодні, 11 березня, у Бориславі затримали сміттєвоз, який намагався вивезти сміття на місцеве звалище.
Про інцидент повідомив депутат Бориславської міської ради Ярослав Струс. Депутат розповів, що сміття, яке перебувало в автомобілі, зі Стебника (Дрогобицька громада). “Викликали поліцію, яка зафіксувала цей факт, – написав депутат.
Автомобіль не потрапив на сміттєзвалище, бо охоронець встановив, що сміття не з Борислава, відтак розвернув автомобіль.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/зображення_viber_2021-03-11_17-04-46-1024x768.jpg)
Нагадаємо, що у Бориславі існує заборона не проводити захоронення твердих побутових відходів з-поза меж Бориславської міської громади, а ось прийняття бориславського сміття здійснюватися без застережень та обмежень.
Також у громаді триває обговорення щодо формату подальшого використання місцевого сміттєзвалища.
***
Стежте за новинами на Telegram-каналі:https://t.me/Vartonews