![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/141931581_2793791130908771_5758373064814510349_o_edited-1024x614.jpg)
Цьогоріч українці вшановують 102-гу річницю Соборності України 1919 – 2021 років
Сьогодні, 22 січня, представники громади вийшли на центральну площу міста калійників з національною символікою. Участь також взяли працівники Стебницького Народного дому, міського центру зайнятості, бібліотеки Народного дому.
#ВАРТО_знати: 21 січня 1990 року українці вишикувались в один із найбільших живих ланцюгів в історії. Тоді понад мільйон людей вийшли між Києвом та Івано-Франківськом, щоб відсвяткувати 71-шу річницю Соборності України.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/141567775_2793791107575440_3046643885587812327_o_edited-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/141001006_2793791074242110_5008623029056780559_o_edited-1024x576.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews