Масова вакцинація від COVID-19 почнеться в лютому – Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що масова вакцинація від COVID-19 в Україні почнеться вже в лютому.

Про це йшлося в етері телеканалу “Україна 24”, передає “Інтерфакс-Україна”

“Ми зробили серйозні кроки з країнами, які є виробниками цих вакцин. Я думаю, що в лютому, який настане вже через два тижні, ми дійсно почнемо масову вакцинацію в нашій країні … Якщо ми орієнтуємося на те, що у нас вже підписано з компанією Sinovac, це 700 тис. доз, вони нам повинні поставити впродовж 30 календарних днів з дня реєстрації», – розповів очільник МОЗ.

За його словами, очікується, що реєстрація цього препарату завершиться в січні, після чого почнеться вакцинація.

Міністр додав, що українці будуть отримувати всі ті самі документи стосовно вакцинації, що й у країнах ЄС.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв, що Україна закупить китайську вакцину від коронавірусу, якщо її дієвість становитиме не менш як 70%.

Пізніше Україна домовилася закупити понад 9 млн доз китайської вакцини Sinovac Biotech. Вже 11 січня група фармкомпаній «Лекхім» оголосила про укладання угоди із SinoVac на постачання в Україну 5 млн доз препарату в першому півріччі 2021 року.

Проте, ефективність вакцини від Sinovac, яку купила Україна, менше 60% Про це пише у своєму блозі на сайті Українська Правда Софія Кочмар-Тимошенко. Загальний рівень ефективності CoronaVac нижче 60%, але вище 50%.

Такий висновок зробили спеціалісти Anvisa – Національного агентства по нагляду за здоров’ям в Бразилії, які перевіряли вакцину на ефективність.


Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top