Гроші на прибирання Дрогобича поділили підприємці з одним принтером

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради обрав переможців тендеру на послуги із прибирання вулиць серед підприємців, чиї документи готували на одній техніці.

Про це пишуть журналісти видання Наші Гроші Львів.

Відтак, участь у закупівлі за двома лотами взяли лише два учасники: приватні підприємці Андрій Довженко та Ігор Волошин. Андрій Довженко раніше зупинив діяльність як приватний підприємець, але відновив реєстрацію 20 листопада —  у той же день, коли оголосили цей тендер. Департамент міського господарства розігрував два лоти на прибирання вулиць.

У лоті №1 переміг Андрій Довженко, а у лоті№2 –  Ігор Волошин.

У обох підприємців документи пропозицій створені за допомогою однакового програмного забезпечення, що ймовірно свідчить про використання спільної техніки. Також у довідках помітні однакові дефектні плями, які можуть з’явитися, наприклад, при друці на одному принтері, або при скануванні. На інших закупівлях, де зустрічались ці підприємці раніше, подібних дефектів не було.

Ідентичні дефекти на верхній та нижній частинах сторінок конкурентів

Окрім цього Ігор Волошин та Андрій Довженко подали на торги стилістично однакову довідку щодо відсутності заборгованості судимостей із злочинів з корисливих мотивів, хоча замовник вимагав її у довільній формі. А також однаковий документ про вчасне та якісне виконання робіт.

Тобто, два підприємці, які, ймовірно, пов’язані між собою, поділили між собою гроші.

Технічним завданням передбачено, що за першим лотом проводитимуть прибирання площі Ринок, прилеглих вулиць, майдану Шевченка та місцевих скверів імені Степана Бандери, Стефаника і тд. За іншим — благоустрій проводитимуть на магістральних вулицях (Стрийська, Трускавецька та інші).  Згідно із проєктами майбутніх договорів, переможець торгів повинен проводити підмітання вулиць, очищення їх від снігу, вивезення сміття та доглядати газони.

Андрій Довженко зареєстрований у Дрогобичі і, за даними youcontrol.com.ua, отримував одне держзамовлення 3,36 млн грн від департаменту міського господарства Дрогобицької міськради на прибирання вулиць.

Ігор Волошин прописаний у Стебнику і у 2020 році отримав сім замовлень на 7,77 млн грн, усі з яких -також від вищезгаданого Департаменту міського господарства Дрогобицької міськради, серед яких послуги з прибирання та ремонти тротуарів і вулиць міста.

Фактично єдиними клієнтами обох ФОПів є Дрогобицька міська рада.

Нагадаємо, що у 2019 році пов’язані з депутатом Дрогобицької міської ради підприємці імітували конкуренцію на торгах від тієї ж міськради,  а напрямок прибирання вулиць у Дрогобичі вже роками крутиться довкола одних і тих самих людей, що спонукає до висновку про відсутність будь-якої конкуренції у цій галузі.

Люди справи, що тут скажеш.

Нещодавно, міська рада анонсувала, що планує придбати спецтехніку для прибирання вулиць.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top