Вандал пошкодив пам’ятник Папі Івану Павлу ІІ у Дрогобичі (ФОТО)

Ввечері, 12 грудня, у Дрогобичі відбувся акт вандалізму внаслідок якого постраждав пам’ятник  Івану Павлу ІІ.  Про пошкодження пам’ятника редакцію ВАРТО повідомив наш читач, який побажав залишитися анонімом.

“Психічнохворий чоловік, якого неодноразово бачили на вулицях Дрогобича в чорному одязі, протигазі та з косою, атакував пам’ятник Папі Римському Іванові Павлові ІІ біля костелу св. Варфоломія. Зловмисник кинувся на постамент і відтяв палець  постаменту. Чоловіка арештовано”, – написав анонімний свідок подій.

Нагадаємо, що це не вперше такий випадок вандалізму щодо пам’ятника понтифіку в Дрогобичі. 13 березня 2016 року було пошкоджено пам’ятник Папі Римському Івану Павлу ІІ, який знаходиться поблизу костелу св. Варфоломія на вулиці Шевченка. Слідчо-оперативна група з’ясувала, що невідомі особи, відпиляли у скульптури частину лівої руки з хрестом. Фрагмент пам’ятника було знайдено неподалік місця події. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство). 

Інформація оновлюється.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top