“Тітушки” в Дрогобичі чи додатковий контроль на дільницях? Хто ці люди? Вибори 2020

У Дрогобичі  в неділю проходять вибори міського голови, біля одного з будинків у центрі міста, де міститься штаб кандидата на посаду міського голови Дрогобича Андрія Веселого, спостерігачі зафіксували близько сотні молодиків.
Відео про скупчення молодиків біля одного з будинків у Дрогобичі ОПОРІ надали на правах анонімності.

За інформацією поліції, у місті зафіксовано два автобуси з львівськими номерами. Правоохоронці поспілкувалися з молодиками, які розповіли, що вони планують охороняти виборчі дільниці і є журналістами. На підтвердження останнього факту показали посвідчення видання “Нова пора”.

За інформацією з державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності це медіа зареєстроване у Запорізькій області. 

Також відомо, що 3 осіб прописані у Запорізькій області. Усі інші – у Львівській.

Представники цього видання уже намагалися потрапити у приміщення дільничних виборчих комісій №461735 (місто Стебник) та №461718 (місто Дрогобич). Голови комісій разом з поліцейськими у праві присутності їм відмовили. В одного з представників ЗМІ не було печатки на журналістському посвідченні, інший мав свідоцтво про реєстрацію видання із простроченою датою.

Інформацію про “тітушок” біля свого офісу прокоментував й Андрій Веселий у себе на сторінці, називиючи їх спостерігачами проти “каруселей” чи провокацій”:

“Сьогодні вранці увесь дрогобицький фейсбук, з “легкої руки” окремих надто стурбованих осіб, облетіла чутка, що Веселий завіз до міста декілька автобусів “тітушок”. Хочу прояснити ситуацію, щоб запобігти подальшим спекуляціям на цю тему. Справді, сьогодні біля будівлі, де знаходиться мій штаб було багато людей. Усі, кого можна було побачити біля офісу, будуть сьогодні цілий день спостерігати БІЛЯ виборчих дільниць: стежитимуть, щоб не було підвозу виборців, “каруселей” чи провокацій. Ми були вимушені залучити додаткових спостерігачів, щоб запобігти фальсифікаціям (які, за нашою інформацією, однозначно готуються). Про такі заходи ми повідомили поліцію, тож і правоохоронці також тримають ситуацію під контролем. Наразі у силовиків немає жодних претензій чи заборон. Хочу запевнити, що зі свого боку роблю усе можливе, аби день виборів пройшов спокійно, а волевиявлення відбувалося відповідно до закону.”

Cтежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top