Ще дешевше! Від завтра автобус «Дрогобич-Львів» – 20 гривень

З понеділка, 23 листопада, маршрутки «Дрогобич – Львів» та «Львів – Дрогобич» їздитимуть по акційній ціні – 20 грн. Відправлення від залізничного вокзалу.

Такими знижками заманюють пасажирів.

«На такий крок нас змушує йти нездорова конкуренція», – прокоментував «Варто-Галицькі новини» перевізник, представник Львівського АТП, Ростислав Кобільник. Встановлена ціна – нижче собівартості.

Раніше вартість проїзду становила 70 гривень. З 5 жовтня, автобуси «Дрогобич – Львів» їздили по ціні – 40 грн. З 13 жовтня – 30.

Нагадаємо, кілька місяців тому на рейсі «Дрогобич – Львів» з’явились маршрутні таксі з невеликими 8-місними бусами, які склали конкуренцію великому АТП. Хоча конкурентами себе не вважають, адже їздять іншим маршрутом – через Пустомити. Автобуси офіційного перевізника – через Пісочне.

Тим не менше між перевізниками розв’язалась просто таки цінова війна, яка призвела до зниження вартості за квитки до нерентабельного рівня.


Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

5 Replies to “Ще дешевше! Від завтра автобус «Дрогобич-Львів» – 20 гривень”

 1. Остап сказав:

  Ось, що означає загинати ціну. Знаходитимуться конкуренти, які кращим рухомим складом перевозитимуть пасажирів дешевше. А ви возіть розвалюхами повітря .

 2. Анонім сказав:

  Ну яке блядь дешевше? Було 15, стало 20! То дешевше???

 3. Анонім сказав:

  Підараси! Вже і коментарі відхиляють…

 4. Ірина сказав:

  Якщо це той перевізник, в якого хамовиті водії і той психічно нездоровий мудак, який гроші збирав в Дрогобичі, то вони це заслужили. Маршрутки були вічно брудні, хамське ставлення, взимку ніякого опалення ніхто не вмикав, купивши квиток в так званій “касі” через дорогу, не було гарантії, шо ти сидітимеш, я вже мовчу про “сидіти на місці, що відповідає квитку”…повне свинство і бардак.
  Повторюю, ЯКЩО ЦЕ ВОНИ, то нехай ринок їх втопить!

 5. JeisaRew сказав:

  [url=https://hqd.wiki/]hqd быстро заканчивается[/url]

  электронные сигареты в можайске

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top