![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/124833761_2752184545099100_155359282244766932_o_edited-1024x613.jpg)
Розсипання піску на перехрестях вручну – в минулому, оренда автомобілів для прибирання снігу – також. У Бориславі придбали снігоочисну машину. Про це повідомив міський голова Ігор Яворський.
«Сніг прибиратимуть значно якісніше і оперативніше. Місто на умовах фінансового лізингу придбало спецавтотранспорт – дорожню комбіновану машину на базі самоскиду МАЗ 5550 з піскорозкидальним бункером та відвалом для прибирання снігу».
Голова міста нафтовиків зазначив, що це найбільша покупка в комунальній сфері міста з початку років незалежності.
«Тепер шанси на те, що для комунальників «зима прийде несподівано» є мінімізовано. У відповідь очікуємо якісного результату», – підкреслив Ігор Яворський.
Також важливо, що зимове обладнання є мобільним, і техніка буде використовуватись протягом цілого року для різного роду господарських потреб, як вантажний самоскид.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125179842_2752184598432428_1474781947970699833_o_edited-1024x615.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125229107_2752184628432425_1288117470179015751_o_edited-1024x614.jpg)
Стежте за
новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Це ким треба бути щоб мази купувати .